Hakkımızda

Önceliğiniz kitabınız. Önceliğimiz sizsiniz. Yazmaya devam edin. Geri kalanı için buradayız.

Benzersiz bir deneyim sunuyoruz.

Hızlı

Tüm aşamalar özverili ve hızlı bir şekilde sonlanıyor.

Basit

Yorucu olmayan yayın politikaları ile bir adım önde.

Sonuç

Basit ve eşsiz bir deneyimin geride sizlerde bırakmış olduğu memnuniyet.

Odessa Yayınevi, genç yazarlara destek vermede önemli bir rol oynamış, profesyonellik çizgisinden çıkmamıştır. Kitap yayınlamak ve yazar olmak isteyen adaylar için tüm kolaylıkları sağlamış ve her emeğin önemi olduğunu vurgulayarak yazarlarına destek vermiştir. Bizler, her alanda yazarlarımızın yanındayız ve olmaya devam edeceğiz, hizmetler ve editöryal destek, kapak tasarımları, sosyal medya paylaşımları gibi yan dallarımızla da yanınızda olmaktayız ve hiçbir aşamada ücret talep etmemekteyiz. Samimiyet ve profesyonellik çizgileri arasında ilerlediğimiz yayıncılık hayatımızda, eserlerinizi yayınlatmak veya yazarlığa adım atmak her zamankinden daha kolay olmaktadır. Odessa Yayınevi, genç ve dinamik ekibi ve ilerici projeleri ile bir adım önde devam etmektedir.

Her yazar veya yazar adayı kitabını bitirdiğinde bir an önce onu ellerinde görmek ister. Beklentisi büyük ve hayalleri çok olacaktır. Birçok yayınevi ise yeni yazarlara şans tanımadığı ve onları görmek istemediği için bu sizde düş kırıklığı yaratabilmektedir. Kitap dosyanız ile aylarca beklemeyecek, hızlı iletişimlerimiz doğrultusunda sizlerle hemen görüşme sağlayacağız. Editöryal destekten, kapak tasarımına, mizanpajdan, kitap basımına, dağıtımına ve reklam aşamasında yanınızda olacağız.

Odessa Yayınevi, yalnızca kitap bastırmak alanında başarılı değildir. Kitap Yayınlamak ve Kitap Çıkarmak alanında da büyük başarıları vardır. Şu ana kadar yazarlarımızın eserlerini aynı yüksek kalitede bastırmış ve dağıtımını gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Önceliğiniz kitabınız.
Önceliğimiz sizsiniz.
Biz mizanpaj, yayınlama, dağıtım, editörlük ve daha fazlasıyla ilgilenirken, sizin yazmaya odaklanmanızı sağlayan
araçlar ve hizmetler geliştiriyoruz.

Yazmaya devam edin.
Geri kalanı için buradayız.

Hemen Başvur

DAĞITIM KANALLARIMIZ