Genel Yayın Yönetmenimizden mesaj

Herkese merhaba, ben Odessa Yayınevi Genel Yayın Yönetmeni Onur Kütükcü.

Yazı yazmak ve buna cesaret etmek aslında dünya üzerinde gelmiş geçmiş en büyük zorluklardan birisidir. Çünkü yazarken aslında yaşadığınız şeyleri yeniden yaşarsınız. Her yazar, her kitabında kendinden bir parça katar, ve bu başlı başına bir cesaret işidir.

Ne yazık ki, günümüz yayınevleri dünyasında işler giderek sarpa sarmaya başlamıştır. Yayınevleri asıl amaçlarını unutarak, ticarethanelere dönmeye başlamıştır. Bizler bunun karşısındayız! Edebiyat hiçbir para ya da kazanç ile ölçülemeyecek kadar değerlidir ve bunu icra eden kişi veya kişilerde aynı değerdedir. Bizlerin görevi, yazarların vermiş olduğu emeklere karşılık aynı oranda emek vererek karşılık vermek ve aynı zamanda her yazara yol gösterip bu yolda beraber ilerlemektir.

Bizler Odessa Yayınevi olarak bu zamana kadar, anlaştığımız ve yola çıktığımız her yazarımıza aynı özeni ve ilgi alakayı vererek emeklerinin karşılığını vermeye çalıştık, çalışacağız. Çünkü Odessa Yayınevi aslında bir ailedir ve bu aileye katılan her bir kişi değerlidir.

Dilerim yazmaktan ve çabalamaktan hiçbir zaman vazgeçmezsiniz. Unutmayın edebiyat; üretmek, üretmek ve üretmek üzerine kuruludur.

Sağlıcakla kalın.

Comments
  • Merhabalar ismim Mahmut Kızılarslan Şiir Sanatına uzun yıllardır olan merakım çok yakın zamanda yayınlanan KIRINTILAR Şiir Kitabımın hemde en iyi kalitede baskı ve diğer bütün tasarım işleriyle birlikte kitabımın yayınlanmasına vesile olan Odessa Yayınevi ve Genel Yayın yönetmeni Onur Kütükçüye teşekkürlerimi sunarım. Kaliteli ve fark yaratan bir şiir kitabı olması için gerçekten ellerinden gelen bütün desteği sağladılar. Çok güzel bir eser meydana çıktı. Özellikle ” Edebiyat hiçbir para ya da kazanç ile ölçülemeyecek kadar değerlidir ve bunu icra eden kişi veya kişilerde aynı değerdedir.” gibi çok önemli bir kritere sahip olmaları çok yerinde ve güzel bir düşünce. Herşey için Odessa Yayınevine teşekkürlerimi sunarım. Unutmadan ayrıca gerek ulusal platformda gerek uluslararası platformda Onur beyin söz verdiği gibi kitap satış rakamlarının yükselebilmesi için yapacakları Reklam Faaliyetleri ve satış-pazarlama noktasındaki desteklerini ve yeni girişimlerini heyecanla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir